Ansatte

Vil du vite hvem menneskene bak MyGame er?

 

MyGame består av et knippe erfarne mediefolk som jobber med å revolusjonere tilgangen til breddeidretten i Norge.

Harald S. Strømme,  CEO

Harald S. Strømme, CEO

harald@mygame.no

Julie Fjeld, CFO

Julie Fjeld, CFO

julie@mygame.no

      Lindy Waage Heggset,                  Product Director

Lindy Waage Heggset, Product Director

lindy@mygame.no

Bente Holsing, Operations Manager

Bente Holsing, Operations Manager

bente@mygame.no

Ida Gabriel, Prosjektleder

Ida Gabriel, Prosjektleder

ida@mygame.no

Edvard A. Tveten, COO

Edvard A. Tveten, COO

edvard@mygame.no

Lasse Wiik, CTO

Lasse Wiik, CTO

lasse@mygame.no

                      Trine Aamodt-Hansen,                 Operations Associate

Trine Aamodt-Hansen, Operations Associate

trine@mygame.no

Scott Bunting, Analytics Manager

Scott Bunting, Analytics Manager

scott@mygame.no

Bernhard A. Steen, CCO / Sportsdirektør

Bernhard A. Steen, CCO / Sportsdirektør

bernhard@mygame.no

Rebeca Toledo, Operations Manager

Rebeca Toledo, Operations Manager

rebeca@mygame.no

Frederikke Gasmann-Brott, Communications & Social Media Manager

Frederikke Gasmann-Brott, Communications & Social Media Manager

frederikke@mygame.no

Tara Vinje, Operations Assistant

Tara Vinje, Operations Assistant

tara@mygame.no