Ansatte

Vil du vite hvem menneskene bak MyGame er?

 

Lars Setsaa,  CEO og ansvarlig redaktør

Lars Setsaa, CEO og ansvarlig redaktør

Lars@mygame.no

Edvard A. Tveten, COO

Edvard A. Tveten, COO

edvard@mygame.no

Harald S. Strømme, Styreleder

Harald S. Strømme, Styreleder

harald@mygame.no

Simen Sæther Jørgensen, Business Development Manager

Simen Sæther Jørgensen, Business Development Manager

Simen@mygame.no

                      Andreas Fjeldstad Olsen,                 Head Of Product Development

Andreas Fjeldstad Olsen, Head Of Product Development

andreas.f.olsen@mygame.no

Rebeca Toledo, Operations Manager

Rebeca Toledo, Operations Manager

rebeca@mygame.no

                      Trine Aamodt-Hansen,                 Operations Associate

Trine Aamodt-Hansen, Operations Associate

trine@mygame.no

Lasse Wiik, CTO

Lasse Wiik, CTO

lasse@mygame.no

Christian Gedde-Dahl, Operasjonelt ansvarlig AI produksjon

Christian Gedde-Dahl, Operasjonelt ansvarlig AI produksjon

christian@mygame.no

Tara Vinje, Operations Assistant

Tara Vinje, Operations Assistant

tara@mygame.no

      Lindy Waage Heggset,                  Product Director

Lindy Waage Heggset, Product Director

lindy@mygame.no

Frederikke Gasmann-Brott, Com. & SoMe Manager

Frederikke Gasmann-Brott, Com. & SoMe Manager

frederikke@mygame.no